Hack Link Satış

Google Trafik Arttırma

Bir web sitesinin en Önemli trafik kaynağı şüphesiz Googledir. Google Trafik Arttırma yollari ile mevcut şirketinizin müşteri potansiyeli yükselişe gecerken ayni zamanda web siteniz Google gözünde önem kanacak ve marka bilinirliğiniz atacak siteniz otoriter siteler arasındaki yerini hızlıca yer edinecektir.

Google Trafik Arttırmanın Yolları

Öncelikle şunu bilmek lazım sitemiz global seo paremetrelerine sahipmmi ? Eskiden SEO arama motorları tarafından yeterince önemli bir konumda değildi, Ama günümüz dünyasında kilit bir rol üslendi. Bir web sitesi istenilen trafik pontansiyeline sahip ise bu şu anlama gelir. İlgili site gerekli koşullara sahip değildir. Sadece site içi optimize ilede bitmiyor olay. Sosyal medya kullanıcıların en fazla zaman geçirdiği platformlar arasında. Arama motorları ise buradan gelen ziyaretçiye çok önem vermektedir. Zira bu gibi ağlarda binlerce içerik bulunmaktatır. Buradan gelen trafikte sitenizin bilinirlik ve arama motorlarındaki önemini öne çıkarmaktadır.

İç Optimizede Dikkat Edilmesi Gereken Kurallar

Artık günümüz internet  teknolokisinde en fazla kullanılan CMS sisteminin WordPress olduğu aşikardır. Hal böyle olunca yazılım geliştiriciler hiç kodlama bilmeyen insanlarin en yeni teknoloji ile sitelerini donatması için kaliteli binlerce eklenti hazırladılar. Bu eklentiler google gibi arama ağlarının isteklerini karşımak içn sürekli kendini yenilemektedir. Bir web sitesinin olmaz ise olmazları arasında olması gereken Standarta uygun Seo eklentisi, AMP, Structured Data, gibi teknolojileri hem ücretsiz hemde kodlama bilmeyenler için kullanıma sunulması herkeze eşit şartlarda rekabet ortamı sunuyor. Size kalan şey ise sadece bu pluginslerin ayarlarıniı yapmak.

Hacklink ve Trafik İlişkisi

Google Trafik Arttırma
Google Trafik Arttırma

Dış seoda en önde gelen faktörlerden biri şüphesiz backlink bizim dilimiz ile ise hacklink. hacklink satın alan bir web sitesi rakiplerinin bir adım önüne hızlıca geçmektedir. Peki size trafik anlamında ne katacak. Link eklendikten bir yada bir kaç hafta sonra siteniz hılıca yükselişe geçecek arama motorlarında öne çıkacaktır. Buda internet kullanıcılarının web sitenizi fark etmesini sağlayacak istediğiniz hedefe ulaşmış olacaksınız. Bizim her müşterimize tavsiyemiz link alırken bunu aylık bazda düşünmemeleridir. Bir linkin kalıci olması için en az 3 aylık bir zamana ihtiyaç vardır.  Paket alırken aklınızda her zaman şu olsun. Siz aldığınız bu hizmeti kendinize işinize yatırım olarak düşünmelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir