Bu günkü yazımıza diğer yazımız olan Hacklink Etkisi Bittimi adlı makalemizin hem pekiştirici hemde devamı niteliğinde ele alacağız. İlk yazımızda sizlere güncel seo içerisinde hacklink‘in yerini anlatmaya çalıştık. Şimdide işin uygulama kısmına geçme sırası geldi. Evet yahu nedir bu hacklink nasıl yapılır. Gibi güncel sorulara net bir cevap vereceğiz. Daha öncede söylediğimiz gibi hacklink tek başına bir anlam ifade etmez.

Hacklink Nasıl Yapılır

Birde hacklinke sihirli değnek gibi bakmamak gerekiyor. Zira hacklink seo kriterlerinden yalnızca biridir. Diğer kriterleri de göz ardı edemeyiz. Bazen çalıştığımız insanlar aldığı hizmetten memnun kalmıyor. Oysaki 8 senemizi verdiğimiz binlerce mutlu müşteri portföyümüz bizi yanıltmıyor. Bu binlerce müşteri onlarca deneyim demektir. 8 yıllık bir tecrübenin müşterilerine daha önce yaşadığı senaryoları anlatıp onu yönlendirmesi hacklink’in ilerisinde bir seo danışmanı statüsünde bizlere kazandırmaktadır. Bu seo danışmanlığı profesyonellikten ziyade deneyim sonucu ortaya çıkan bir bilgi sarmalıdır.

Müşterilerimizi önemsiyoruz onların kazanması bizim kazanmamız ve doğal bir döngünün ortaya çıkması adına sizlere en uygun seo tekniklerini yapmanız konusunda brifingler ve anlık danışmanlıklar sağlıyoruz. Bunu da tamamen ücretsiz hizmet olarak sunuyoruz.

Temel Seo Kriteleri

Şimdi sizlere hacklink’inde içinde olduğu temel seo tekniklerinden biraz bahsedelim. Zira hacklink’e sihirli değnek gibi bakan arkadaşlara da bir atıfta bulunmuş olalım. Dediğimiz gibi bir sihir olsa hacklink satışı yapan insanlar en zorlu sektörlere girip trilyoner olur hacklink satmasına gerek kalmaz. Bizde sitelerimizde bunları uygulamaktayız.

 

  • İç SEO ( WordPress kullanıyorsanız alt yapınızda seo ayarları otomatik günceldir. Daha profesyonel olmak içinse seo modüllerini kullanmalısınız. )
  • Güncel ve ÖZGÜN içerik.
  • Sosyal medya ( Çağımızın trendi sosyal medya. İyi bir sosyal ağ ile gelecek trafik Google gözünde sitenizin değerini yükseltecektir. )
  • Dış seo ( imleme dizin çalışmaları blokmark defterler yani basit dış seo grubu. )
  • Tanıtım yazısı ( Google’nin değer verdiği trend siteler haber siteleri ve sizin sektörünüzde var olan blog yayını sürdüren sitelere verilen tanıtım yazıları. )
  • Hacklink ( En son hacklink gelir üste saydığımız 5 kriteri 2 ay uygulayın sırası ile sonrasında hacklink alabilirsiniz ve gördüğünüzü etki karşısında bu yazının altına yorumunuzu ekleyebilirsiniz.)

Üste yazılan temel kuralları yerine getirdiğinizde hacklink’ten hem %100 yararlanacaksınız hemde hacklinkin ne anlam ifade ettiğini anlayacaksınız. Sonraki yazımızda görüşmek üzere esen kalın.

One thought on “Hacklink Nasıl Yapılır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir