Yıllardır bir eksik vardı bu sektörde. Hacklinkcilerin ortak bir platformu yoktu. Bizimde desteğimizle Hacklink Alemi Açıldı artık Türkiye’nin bu konuda yep yeni bir platformu mevcut. Alanında ilk ve tek hacklink forumu olan Hacklink Aleminin amacı ortak paydalarda insanları buluşturmak bilgi paylaşımı ile satıcı alıcı güvenliğini sağlamak. Sektördeki yenilikleri üyelerine aktarmak. Bunun dışında sosyal bir topluluk olma görevinide yürütecektir

Neden Hacklink Alemi Açıldı ?

Bazıları diyecek ne gerek vardı buna. Ama bazı kullanıcılarda sevinecek. Çünkü bu yeni sistem sayesinde dolandırıcılık olayları tarih olacak. Artık forumda yer alan satıcıları kullanıcılar inceleyerek. Geçmişte yaptıkları ticaretlerine bakarak. Forum referans ve itibar kalitelerini ölçerek ticaret yapacak. Sistemde yer alan alıcı diye tabir edilen normal üyeler. Yaşadıkları her hangi bir sorunda satıcı hakkında şikayet oluşturabilecek sorunun çözümünü hacklink alemi yönetiminden talep edebilecektir. Şayet satıcı bu olayın çözümü konusunda çaba sarf etmez ise forumun DOLANDIRICI İFŞA kategorisinde tüm bilgileri yayınlanıp forumdan süresiz banlanıp forumdan uzaklaştırılacaktır. Hacklink Alemi yöneticilerinin söylediği bilgiler doğrultusunda yazıyı devam ettirirken bize aktarılanları sizlere aktarmaya devam ediyoruz. İnsanların akıllarında adalet gibi bazı sorunlar olacaktır. Forum ekibi bu konuda baya hassas olacağını forumlarından duyurdu. Kimseye iltimas geçilmeden gereken yapılacak. Aynı bizim dolandırıcılar ile verdiğimiz mücadele gibi.

Güvenli Ödeme Sistemi ile Hacklink Satışı

Hacklink Alemi Açıldı açılmasına hacklink satıcılarına güzel özellikler sunuyor da burada kullanıcılar forum yönetimi bizi düşündü mü diyecek. Dikkat edilen en titiz konulardan biri Satıcı ve Alıcı güvenli anlaşılan artık sistem şöyle olacak Satıcı + Alıcı + Site yönetimi. En önemli özellik bu forumda %100 güvenli ticaret yani ESCROW diyeceksiniz nedir bu escrow. Artık bu güvenli escrow sistemi sayesinde sizin satıcıya güvenmenize gerek kalmayacak. Acaba dolandırılırmıyım korkusu bitecek.

Güvenli ödeme Ecrow Sistemi İşleyişi : Öncelikleri alıcı forumdan bir hacklink satıcısı ile her konuda anlaşacak. Alıcı yönetime anlaşmanın detaylarını anlatıp Escrow sisteminden yararlanma talebini gönderecek. Daha sonrasında alıcı ücretin tamamını yönetime aktaracak. Sonrasında satıcı yönetimden onay alıp işi yapıp teslim edecek. En son alıcı raporunu teslim alıp onay verdikten sonra 2 kademeli olarak satıcıya ücreti yönetim tarafından aktarılacak.

Site Adresi : http://www.hacklinkalemi.org/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir