Dolandırıcı Hacklink Müşterileri

Dolandırıcı Hacklink Müşterileri konusunu beraber inceleyeceğiz. Bu güne kadar sektörün güvenliği için sizleri dolandıran hacklinkciler ile mücadele ettik Bu iş hep satıcılar dolandıracak diye bir kaide yok alıcılarda insanları dolandırıyor. Sitemizin sol bölümünde ilgili güncel listeyi bulabilirsiniz. Sizde sektörümüzde faaliyet gösteren hacklink satıcısı iseniz. Bu tür müşterileri bize iletirseniz diğer hacklink satışı yapan insanların dolandırılmasını engellersiniz. Peki bu yazıyı okuyup yahu insan nasıl olurda bir satıcıyı dolandırır diyorsanız meselenin özüne gelelim.

 

Senaryo 1 : Alıcı google arama ile satıcıya sitesi üzerinden ulaşır. Dolandıcıların bir taktiği vardır güven verici konuşurlar. O güveni sağladıktan sonra. Atıyorum abc.com sitesini abc kelimesine ekletmek için anlaşır ve para konuşulur herşey tamamdır. Sadece ödeme kısmı kalmıştır. Kurnaz alıcı burada linkciye şu teklifi sunar. Ben ödemesini şu zaman yapsam bu zaman yapsam olur mu. İnsafiyet sahibi bir satıcı süreye okey verir. Alıcının sitesini ekler raporu sunar. Müşterinin sitesi bir anda yükselir ve istediği yere gelir. Satıcı hemen müşteri ile temas kurup ödemesini talep eder ama işte olayda burada patlar. Müşteri hemen oyalama yoluna gider ve bir süre sonra ortadan kaybolur yada cevap vermez. Hemen satıcı tarafından linkleri silinir. Bu sefer kurnaz olan Müşteri durumdan habersiz diğer hacklink satıcısına ulaşır ve onda aynı taktiği yapar. Böylece tek kuruş ödemeden aylarca linkleri sitelerde kalır. Bunun tek açıklaması vardır AÇ GÖZLÜLÜK. Satıcıların ortak bir platformları olmadığı içinde bu konularda bir birinden habersizdirler. İşte bu bizim oluşturduğumuz. Dolandırıcı Hacklink Müşterileri sayfası ve Anasayfada bulunan bölüm tamda bu üste anlatılan sorunun çözümüne bir nebze katkı sunacaktır

Senaryo 1 : Bu senaryoda yine Dolandırıcı Hacklink Müşterileri tarafından kullanılan 2. yöntemi anlatcağız. Bu uzun soluklu bir yöntem olduğundan pek tercih konusu değildir. Site sahibi uzun süredir çalışmakta olduğu. Hacklinkciye sitesini kapatmaya doğru veya niyeti bozduğunda son aylarda ödeme yapmayıp ortadan kaybolma olayı. Bu konuda şu çok önemli aynı anda hem link satıcısı hemde kendi müşterilerini dolandırıp piyasadan kaybolur.  Tabi bu güveni satıcıya vermek için onunla uzun süre çalışmış olmak gerekmekte. tempo-kart.com adlı bir müşterimiz bunu yapmıştır örnek olarak. tempo-kart.com adlı site dolandırıcıdır. Astropay Bozduracaklar ve link satacaklar konuyu dikkate alması gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir